Gwarancja dobrego przygotowania do matury z matematyki, tylko Matematyka z plusem 1

Matematyka, jest jednym z trzech obowiązkowych przedmiotów na maturze. Dla jednych jest to ulubiony przedmiot. Innym wręcz przeciwnie “Królowa nauk” spędza sen z powiek i obawiają się z niej egzaminu dojrzałości już od pierwszych chwil w szkole ponadgimnazjalnej.  Niezależnie czy jesteś nauczycielem, uczniem czy rodzicem przyszłego maturzysty zainteresuje Cię seria ” “Matematyka z plusem 1”, wydana przez GWU. Składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń, opracowanych z myślą o przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

“Matematyka z plusem 1”, czyli w drodze do zdanej matury z matematyki

“Matematyka z plusem 1”, jest to publikacja stworzona przez zespół autorów: M. Dobrowolska, M. Karpiński, J. Lech powstała zgodnie z ustawą reformującą edukację z 2019 roku. Dostosowana jest dla uczniów kończących podstawówkę po klasie 8. Może być wykorzystywana zarówno w liceum jak i w technikach.

Podręcznik ten, ma pomóc w prosty sposób przygotować się do egzaminu dojrzałości. Zagadnienia matematyczne zostały wytłumaczone krok po kroku, tak by każdy mógł je zrozumieć. Zadania, zostały podzielone zgodnie ze stopniem trudności, a wszystkie zagadnienia teoretyczne zostały poparte praktycznymi przykładami. Dzięki takiemu zapisowy, uczeń może sam w domu wrócić do określonych treści i jeszcze raz podążając za opisami przeanalizować niezrozumiałe zagadnienie.

Po każdym rozdziale zawarte są dodatkowe zadania, dzięki którym można utrwalić określony materiał.

Podręcznik, zeszyt ćwiczeń i zbiór zadań – czyli kompleksowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości

Seria “Matematyka z plusem 1 szybka wysyłka” oferuje podręczniki zróżnicowane w zależności od poziomu, na którym chce się kształcić uczeń. W zależności od jego potrzeb został stworzony podręcznik zarówno z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego.

Oprócz podręcznika, w serii tej znajdziemy zeszyt ćwiczeń, zawierający ćwiczenia dostosowane do realizowanych tematów z podręcznika, które mogą stanowić uzupełnienie zadań realizowanych na lekcjach, oraz być doskonałą bazą do prac domowych. Dodatkowo, przygotowany został zbiór zadań, składający się z tysięcy zadań wraz z opracowaniami.

Zadania zawarte w podręcznikach, zeszytach ćwiczeń, oraz zbiorze zostały opracowane w oparciu o zadania maturalne, tak by w jak najlepszy sposób umożliwić przygotowanie do egzaminu dojrzałości.